SPOKOJENÁ MYSL

Dnešní rychlá a na výkon zaměřená doba na nás klade vyšší a vyšší nároky. Musíme se vypořádat se stále větším množstvím informací a jsme pod neustálým tlakem z hromady povinností, srovnávání apod. Jak zvládnout každodenní stres a udržet si klidnou a spokojenou mysl jsme pro vás zpracovali do 6ti interaktivních videí.

290 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
SPOKOJENÁ MYSL
spokojena mysl
Online kurz

Detailní popis produktu

Stres je činitele, který se u každého z nás projevuje trochu jinak. Stresovou reakci v našem těle vyvolává například nekvalitní spánek a jídlo, zneužívání kávy a dalších stimulantů, nedostatek nebo také nadbytek pohybu, alkohol, drogy, enviromentální toxiny, multitasking, srovnávání se s ostatními, stále se zrychlující prostředí zaměřené na výkon a mnoho dalších činitelů. Ovšem hlavním zdrojem je většinou psychika a problémy spojené se vztahy, prací apod. Všechny tyto zdroje plní jeden pomyslný stresový zásobník. A když je permanentně plný, nemůže optimálně fungovat naše mysl ani naše tělo.

 

Můžeme proto mít i ten nejlepší individuální plán, ale pod tíhou každodenních povinností a celkové stresové nálože se nám ho někdy prostě nedaří plnit. Kdo by taky řešil jídelníček nebo třeba trénink, když zrovna doslova bojuje o přežití. Náš mozek dělá přes 95 % rozhodnutí na autopilota, čímž nás chrání před fyzickým i psychickým strádáním. Proto nám často nejde ukotvit nové návyky nebo se zbavit těch starých například v podobě nějakého rychlého potěšení, které nám pomáhá "přežít" a aspoň na okamžik se cítit o něco lépe. Jak vystoupit z tohoto začarovaného kruhu?

 

Nejprve je potřeba pochopit fungování našeho mozku a pokusit se zvládnout přicházející napětí. Dále vám pomůžeme objevit opravdovou vnitřního motivaci, podívat se na váš život z širší perspektivy a zaměřit pozornost i úsilí na to, co je pro vás ve vašem životě opravdu důležité. Stačí několik jednoduchých technik a praktických cvičení, které vám ukážeme s naší koučkou Martinou, a váš život bude o mnoho klidnější a spokojenější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: