ALL IN ONE

Obsahuje všechny úvodní online kurzy (dobité baterky, tělo bez bolesti, spokojená mysl a stop dietám). V našem těle všechno souvisí se vším, a proto jsme vytvořili unikátní komplexní přístup 4 pilířů zdravého životního stylu.

standardní cena: 1 240 Kč –20 % 992 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
ALL IN ONE
allin1
Akce Online kurz
1 240 Kč –20 %

Detailní popis produktu

V našem těle všechno souvisí se vším, a proto jsme vytvořili unikátní komplexní přístup 4 pilířů zdravého životního stylu, který vám pomůže pochopit fungování a potřeby vašeho těla i mysli a dopřát jim to, co opravdu potřebují pro celkového zdraví a životní spokojenost.

 

Spánek totiž neovlivňuje pouze regeneraci a množství naší energie, ale také například zvládání stresu, myšlení, pevnou vůli, paměť i to, kolik toho sníme a jestli budeme přibírat nebo hubnout. Střeva jsou zase sídlem 80 % imunitního systému a navíc jsou propojená s mozkem, takže to, co jíme, má obrovský dopad na naše celkové zdraví, obranyschopnost i pocity a psychiku obecně. Špatné pohybové návyky spojené s bolestmi zad nebo kloubů mohou být dalším velkým stresorem, který ještě přidává do už tak přeplněného stresového zásobníku. Ten plní všechny ty starosti a problémy z práce, vztahů apod., protože zvládnout dnešní rychlou a na výkon zaměřenou dobu je téměř nadlidský úkol.

 

Všudypřítomný stres navíc každého z nás ovlivňuje trochu jinak. Postupně ukrajuje z našeho zdraví a také nám často nedovoluje udržet ty správné návyky. Kdo by taky měl sílu a chuť řešit jídelníček nebo pohyb, když pod tíhou všech povinností někdy doslova bojuje o přežití a permanentní nedostatek času řeší zkracováním svého spánku, čímž se kvalita našeho života ještě víc zhoršuje.

 

Vše jde ovšem změnit a dosáhnout toho může kdokoliv. Neslibujeme zázraky na počkání, ale opravdovou dlouhodobou a udržitelnou změnu. Změnu, díky které budete mít více energie, spokojenosti i chuti do života. Protože být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo zdát. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: