Liquid Light

 • koncentrovaný roztok minerálů
 • vysoký obsah přírodních iontů
 • navrací sílu a enegii
999 Kč / ks 105,60 Kč / 100 ml
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Liquid Light

Detailní popis produktu

Liquid Light (tekuté světlo) je unikátní doplněk stravy, vyráběný za studena extrakcí ze zkamenělé starodávného zkamenělého rostlinného materiálu, který je bohatým zdrojem minerálů. Tento doplněk stravy je přírodní iontový nápoj, který vašemu tělu doplní to, co konvenční sportovní nápoje, bez zatížení zbytečnýmmi aditivy a syntetickými látkami. 

 

Najdeme v něm

 • kyselinu fulvinovou/ fulvovou – to je komplex organických látek vznikajících přirozenými cestami při rozkladu organické hmoty,
 • minerály a stopové prvky - ty jsou zde navázány v přirozených komplexech, tedy vlastně ve stejné formě, v jaké minerály získávají z půdy i rostliny.

V čem je Liquid Light prospěšný pro lidské tělo

 • je přirozeným zdrojem minerálů a stopových látek,
 • jedná se o přírodní minerální, elektrolytický roztok,
 • vedle běžných minerálních látek obsahuje neobvykle široké spektrum stopových prvků, které jsou pro lidské tělo velmi důležité, byť je potřebujeme jen v minimálních množstvích,
 • směs přírodních organických látek, nazývaných souhrnně jako kyselina fulvinová, přináší lidskému tělu velké množství účinků.

Pro koho je přípravek vhodný a jak jej používat?

Pro každého, kdo chce do těla doplnit minerální a stopové prvky

Pro sportovce - Liquid Light je vlastně čistý přírodní iontový nápoj (zde najdete jeden z možných receptů na přípravu)

Jeho přírodní charakter ho odlišuje od běžně dostupných „syntetických“ iontových nápojů hned v několika aspektech:

 • Běžně dostupné iontové nápoje jsou určeny pro rychlé doplnění "vypocených" iontů, proto často obsahují jen několik základních minerálů, jako sodík, draslík, vápník, hořčík a fosfor.
 • Oproti nim Liquid Light obsahuje celé spektrum minerálů a stopových prvků, které sice lidské tělo při sportu tak rychle nevypotí a potřebuje některé z nich jen v minimálních dávkách, ale pro jeho fungování jsou stejně důležité jako třeba známější vápník nebo hořčík.

    

 • Běžné iontové nápoje obsahují vyšší koncentrace jen těchto rychle vypocených minerálů.
 • Liquid Light je organickou směsí, ve které je obtížné stanovit přesná množství jednotlivých minerálů.

   

 • Liquid Light tak můžete užívat nezávisle na sportovní aktivitě, třeba každé ráno.
 • Liquid Light můžete také jednoduše smíchat s dalším koncentrovanějších roztokem minerálů, které tělo při sportu rychle vypotí, a vznikne tak nápoj s celým spektrem minerálů a stopových prvků, tedy iontový nápoj v pravém slova smyslu - nápoj bez přidaných rychlých zdrojů energie nebo urychlovačů metabolizmu. 

Ve specifických případech se Liquid Light doporučuje k užívání spíše pro jeho obsah kyseliny fulvinové. Tato směs organických látek totiž v lidském těle působí na mnoha úrovních. Proběhla již řada vědeckých studií, které mají za cíl její účinky blíže pochopit a popsat. Takových údajů máme ale zatím k dispozici velmi málo.

 

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce (30 ml) přimíchat do džusu, koktejlu nebo vody.

 

Složení: voda, komplex stopových množství minerálů a látek: Antimon, Baryum, Beryllium, Bismut, Bor, Brom, Cesium, Chlór, Chrom, Draslík, Dysprosium, Erbium, Europium, Fosfor, Gadolinium, Galium, Germanium, Hafnium, Holmium, Hořčík, Indium, Iridium, Kadmium, Kobalt, Křemík, Lithium, Lutecium, Mangan, Měď, Molybden, Neodymium, Nikl, Niob, Osmium, Paladium, Platina, Praseodym, Rhenium, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Samarium, Skandium, Selen, Síra, Stříbro, Sodík, Stontium, Tantal, Telur, Terbium, Thalium, Thorium, Thulium, Tin, Titan, Tungsten, Vápník, Ytterbium, Yttrium, Zinek, Zirkon, Zlato, Železo.

Nutriční hodnoty

1 dávka: 29,6 ml (2 polévkové lžíce)

ve 100 ml

Železo

2,8 mg (20 %)*

9,3 mg (66 %)*

Jód 

75 µg (50 %)*

250 µg (166,7 %)*

Chrom

4 µg (4 %)* 13,3 µg (33,25 %)*


 * referenční hodnoty příjmu

Další ingredience: čistá voda

Obsah: 32 dávek

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let.

Kategorie: Vitamíny a minerály
BIO kvalita: Ano
Celková hmotnost včetně obalu:: 1 kg
Forma:: Tekutina
Gluten-Free:: Ano
Množství obsahu:: 946,4 ml
Raw:: Ano
USDA Organic:: Ano
Vegan:: Ano
Země původu:: Nevada (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: