BALÍČEK START

Konečně budete vědět, jak na to, co je pro vás nejlepší v jednotlivých oblastech životosprávy a dosáhnete udržitelných změn. To je výsledek plánu na míru.

1 900 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
BALÍČEK START
start
Osobní služba

Detailní popis produktu

Nejprve vám pošleme dotazník, který nám pomůže zmapovat aktuální situaci a určit vaše individuální předpoklady pro jednotlivé oblasti životního stylu (typ metabolismu, spánkový chronotyp apod.).

Během následné konzultace (60 minut, osobně nebo online) vše společně projdeme, dáme vám tištěné podklady a sestavíme ideální plán na míru vaší genetice i možnostem pro dosažení vašeho cíle, celkového zdraví i spokojenosti, díky kterému budete přesně vědět:

  • jak zlepšit spánek a ráno se probouzet plní energie, která vydrží po celý den

  • jak správně nastavit i načasovat stravování a pitný režim
  • co vám v životě způsobuje stres a jak to minimalizovat
  • které potraviny a v jakém poměru jsou pro vás ideální a zajistí vám pevné zdraví, bezproblémové zažívání i optimální hmotnost

  • co jsou vaše silné stránky a jak je využít v pracovním i osobním životě
  • jaký druh a intenzita pohybu vám pomohou být v kondici a předejít či odstranit bolesti pohybového aparátu

  • jaký druh aktivit a odpočinku je pro vás nejvhodnější pro udržení životní spokojenosti a celkové rovnováhy

Výsledkem bude individuální a hlavně dlouhodobě udržitelný životní styl, díky kterému dosáhnete vašeho cíle, protože klíčem k úspěchu jsou vždy jen postupné změny a pravidelné návyky.

 

POZNÁMKA:
Součástí úvodní diagnostiky může být také analýza složení těla na přístroji InBody 270, díky které zjistíme množství podkožního i viscerálního tuku, svalové hmoty, vody i dalších důležitých složek a váš nový životní styl dokážeme nastavit ještě přesněji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: