BALÍČEK PLATINUM

Budeme tady pro vás kdykoliv vám bude scházet motivace nebo inspirace. Krok za krokem vyladíme váš nový životní styl a vy se budete cítit lépe, než kdy dřív.

9 900 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
BALÍČEK PLATINUM
platinum
Osobní služba

Detailní popis produktu

Nejprve vám pošleme dotazník, který nám pomůže zmapovat aktuální situaci a určit vaše individuální předpoklady pro jednotlivé oblasti životního stylu (typ metabolismu, spánkový chronotyp apod.).

Během následné konzultace (60 minut, osobně nebo online) vše společně projdeme, dáme vám tištěné podklady a sestavíme ideální plán na míru vaší genetice i možnostem pro dosažení vašeho cíle, celkového zdraví i spokojenosti, díky kterému budete přesně vědět:

  • jak zlepšit spánek a ráno se probouzet plní energie, která vydrží po celý den

  • jak správně nastavit i načasovat stravování a pitný režim
  • co vám v životě způsobuje stres a jak to minimalizovat
  • které potraviny a v jakém poměru jsou pro vás ideální a zajistí vám pevné zdraví, bezproblémové zažívání i optimální hmotnost

  • co jsou vaše silné stránky a jak je využít v pracovním i osobním životě
  • jaký druh a intenzita pohybu vám pomohou být v kondici a předejít či odstranit bolesti pohybového aparátu

  • jaký druh aktivit a odpočinku je pro vás nejvhodnější pro udržení životní spokojenosti a celkové rovnováhy

Následně zahájíme online komunikaci pro zpětnou vazbu nebo konzultaci jednotlivých kroků (např. fotky složení jídel, množství a druh pohybové aktivity apod.), abychom společně vyladili váš nový režim v praxi. Zkrátka od nás dostanete maximální servis a také podporu, aby přechod na nový životní styl pro vás byl hračka.

Poté nás s odstupem 2-3 týdnů čekají 3 kontrolní konzultace (45+45+45 minut, osobně nebo online), kde zhodnotíme průběžné výsledky a případně uděláme drobné změny v jednotlivých oblastech vašeho režimu. Hlavním cílem těchto konzultací je ovšem práce na správném a dlouhodobém ukotvení nových návyků. Každý den totiž musíme čelit mnoha překážkám (nedostatek času, stres apod.), které nás vzdalují od našeho cíle.

Někdy to může být složité, ale s námi na to nejste sami. A společně vždy vymyslíme plán, jak překonat všechny nástrahy a dosáhnout vašich cílů. Nové návyky se pak stanou automatickou součástí vašeho každodenního života a zdravější životní styl pro vás bude naprostou přirozeností.

STANDARDNÍ DÉLKA PROGRAMU: 8 TÝDNŮ

 

POZNÁMKA:
Součástí úvodní diagnostiky i kontrolních konzultací může být také analýza složení těla na přístroji InBody 270, díky které zjistíme množství podkožního i viscerálního tuku, svalové hmoty, vody i dalších důležitých složek a hlavně jejich změn v průběhu vašeho snažení, takže nový životní styl dokážeme nastavit ještě přesněji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: